כסף בחו"ל

טסים לחו"ל – אלה מחשבוני המרת מטבע שכדאי לכם להכיר

הרגע המיוחל שחיכיתם לו תקופה כה ארוכה עומד להתגשם. קניתם כרטיסים, ארזתם את המזוודות, בדקתם את מזג האוויר ביעד הנחשק והנה אתם מוכנים להמריא לטיול החלומות שלכם.

הגעתם לשדה התעופה, חיכיתם בסבלנות בתור לכל הבדיקות הביטחוניות והנה סוף סוף אתם ממהרים לנצל את הזמן עד לעליה למטוס בדיוטי פרי. חנות מלאה במבקרים רבים אשר מסתובבים בין מדפיה ומתבוננים במגוון רחב של המוצרים המוצעים לקניה. אריזות יפות, חגיגיות וצבעוניות אך מה שמושך את תשומת הלב שלכם יותר מכל, אלה השלטים המכריזים על מבצע המשתלם ביותר, במיוחד בשבילכם, ורק להיום. תקנו שלושה בשמים ותקבלו את הרביעי במתנה, תפנקו את יקיריכם במתנה טעימה במיוחד בניחוח של חו״ל. מארז השוקולד הזה במבצע שווה במיוחד ואתם ניגשים לבדוק האם אכן מדובר בקניה המשתלמת ביותר. על תווית עם המחיר מודפסות שתי אפשרויות לתשלום. ניתן לשלם בשקלים או בדולרים. היות ותכננתם את הטיול שלכם בקפידה והלכתם מבעוד מועד להמיר את השקלים לשטרות של הארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות, בארנק שלכם ישנם גם השטרות הירוקים. השאלה היא איזה שטר עדיף לכם לתת תמורת מארז השוקולד הנחשק.

אחד הטיפים שלנו והשיטה הקלה ביותר שתוכלו להיעזר בה על מנת לענות על השאלה הנה״ל היא שימוש במחשבוני המרת מט״ח.

אם עד עכשיו לא יצא לכם להתנסות במחשבוני המרת מט"ח, זה הזמן להוציא את הטלפון החכם מהכיס ולכתוב במנוע חיפוש את צמד המילים הבא: "המרת מטבע". מיד תקבלו קישורים למחשבונים ידידותיים וקלים לשימוש שיחסכו מכם לחזור לספסל הלימודים בשיעור מתמטיקה בכיתה ד'. 

חישוב עמלות בחו"ל
ישראכרט חו"ל – מחשבון להמרת מטבע

כיצד להשתמש במחשבון המרת מטבע חו"ל?

כפי שנאמר מקודם השימוש במחשבון מסוג זה קל, נוח, נטול סיבוכים ופעולות ההמרה נעשות תוך שניות. עליכם רק להזין את הערך של הסכום שאתם רוצים להמיר, לבחור את שם המטבע המקורי ואת אחד שאליו אתם רוצים להמיר את הכספים. לאחר מכן יש ללחוץ על כפתור "לחשב". ברגע שעשיתם את כל הפעולות האלו המחשבון מבצע באופן אוטומטי את החישוב ומציג את כל הנתונים על ההמרה.

כברירת המחדל, מחשבון המרת מטבע חוץ יעשה העברה לפי שער החליפין של היום בו אתם משתמשים בשירות. 

אם אתם מעוניינים בתאריך אחר פשוט תגדירו אותו בשדה המתאים על ידי לחיצה על סמל של "לוח שנה". האופציה הזאת קיימת בחלק מהמחשבונים.

אחרי שערכתם את החישוב עדיין אל תמהרו לרוץ לקופה. אמנם תכף תתחיל העליה למטוס אך חשוב שתשאלו את עצמכם את השאלה הבאה – האם כדאי לשלם במזומן או באשראי.

אמנם זה פחות אקטואלי למי שנמצא עדיין בדיוטי פרי בישראל אך מוטב שכבר מעכשיו תתרגלו לחשוב ולחשב. זה יעזור לכם לחסוך כסף בחופשת החלומות שמצפה לכם מעבר לפינה.

לא סוד שחברות האשראי גובות מאיתנו עמלה על כל רכישה בחו"ל במט"ח. ישנה גם עלות למשיכת מטבע חוץ מהכספומט. מה גובה העמלה שנשלם? מהו שער החליפין? אתם כבר יודעים איפה לחפש את התשובה. נכון, תוציאו את העוזר האישי שלכם מהכיס ותגיעו בעזרתו למחשבון המרת מט"ח של ישראכרט.

הם דוגלים בסיסמא "לא צריך לשבור את הראש- פשוט מקלידים ומגלים". ואכן, מחשבון המרת מט"ח של ישראכרט לא רק יערוך את החישוב עבורכם אלא בנוסף גם ינקוב בסכום המדויק כולל עמלה בו תחויבו בין אם תשלמו בכרטיס האשראי או בין אם תחליטו למשוך מזומן במטבע חוץ.

המשתמשים במחשבון המרת מט"ח של ישראכרט נהנים מהנתונים המדויקים ביותר של ההמרות, מהנוחות וקלות השימוש במחשבון ומהיכולת לבחור באופן עצמאי את מועד החישוב.

 

לסיכום – הרי מדובר במחשבון המרה מיוחד כולל עמלות! 

מעכשיו לא יהיו לכם הפתעות בחשבון הבנק ותוכלו לדעת בדיוק את הסכום שיירד מהחשבון בסוף החודש.

את חלק מזמן הטיסה ליעד המיוחל תוכלו להקדיש לחישובים ולהחליט האם משתלם לכם למשוך מזומנים או לשלם דרך כרטיס האשראי.

אתם עדיין ליד המדף עם מארזי השוקולדים? העליה למטוס כבר התחילה ואם לא תזדרזו אתם יכולים לפספס את הרגע שציפיתם לו כל כך הרבה זמן.

אנחנו מאחלים לכם טיסה נעימה וחופשה נטולת דאגות!  

 

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *