בויינג 777 אלעל

דברים שאסור לשכוח לפני טיסה

טיסה היא ללא ספק מאורע משמח ומרגש, אולם היא דורשת גם ארגנוים מסוימים. לפני הטיסה צריך לדאוג לפרטים שונים ומשונים ועלולים להישכח דברים מסוימים. אם תשכחו מברשת שיניים זה יהיה נסלח, אבל יש דברים שאסור לשכוח לפני טיסה, ואחד הוא הוא ביטוח לחול.

חשוב לשים לב לכל הפרטים

צק ליסט
לא כדי לפספס משימות לפני טיסה לחו"ל

אתם טסים לחו"ל? איזה כיף. האם זכרתם לדאוג לכל הדברים? כרטיסי טיסה בטח קניתם וגם על מלון חשבתם, אך מה לגבי חבילת גלישה סלולרית? והאם בדקתם שכרטיס האשראי שלכם תקף גם בלונדון? אבל הכי חשוב- ביטוח לחול כבר רכשתם?

כאשר מתארגנים לנסיעה למדינה זרה בשונה מחופשה בארץ דואגים לאלף ואחד דברים ועלולים לשכוח את הדברים החשובים ביותר. אתם לא רוצים לעלות לכבש המטוס ולהיזכר רק שם שלא רכשתם ביטוח רפואי לקראת הטיסה. אתם משקיעים בטיול כספים רבים, ותוכלו להרשות לעצמכם להשקיע גם בביטוח מורחב שיספק לכם שקט נפשי.

למה חשוב לעשות ביטוח לחול?

ביטוח נסיעות לחול יספק לכם כתובת זמינה למקרה של תאונה או במקרה של מחלה שהתפתחה במהלך הטיול. במדינת ישראל כל אחד מהאזרחים מבוטח בביטוח רפואי, אולם עם היציאה מן הארץ הביטוח לא חל, לכן חשוב לרכוש ביטוח חו"ל. כאשר אתם נמצאים במדינות שונות אתם זקוקים לביטוח רפואי ייעודי לאותה הארץ, וכדי להימנע מעגמת נפש ובעיות שונות חשוב לרכוש את הביטוח כבר בארץ.

מתי לעשות את הביטוח?

במידה ואתם רוכשים ביטוח המכסה גם ביטול נסיעה חשוב לרכוש אותו ברגע שקניתם את הכרטיס. ביטוח כזה יחזיר לכם את עלות הכרטיס במקרה שתבטלו את הנסיעה מסיבה רפואית ומשפחתית בהתאם להגדרות הפוליסה. כמובן שתוכלו לרכוש את הביטוח גם בשלב מאוחר יותר, ואף לבחור סוגי פוליסות שונים בהתאם למה שמתאים לכם.

פינוי מוטס
במידה ואתם מבצעים ספורט אתגרי לא לשכוח לבטח את עצמכם

כיסוי מורחב

יש סוגי חופשות הדורשות ביטוח לחול הכולל כיסוי מורחב. כך למשל, חופשת ספורט אתגרי כמו אופניים, קאייקים, סקי, צלילה ועוד יצריכו התייחסות מיוחדת במסגרת הפוליסה. ביטוח מורחב בדרך כלל יעלה סכום כסף גדול יותר, כיוון שהוא מכסה מצב בו המבוטח נמצא בסיכון גבוה יותר.

אם אתם מוצאים את עצמכם טסים לחו"ל באופן קבוע אל תשכחו את נקודות הטיסה

נקודות טיסה – למה זה טוב? זוהי שאלה שהרבה מהישראלים שואלים את עצמם. מצד אחד להצטרך למועדון הנוסע המתמיד בחברות שונות זהו דבר פשוט שלא דורש יותר מדי מאמץ או השקעה כספית, אך רבים מאתנו אינם מבינים מדוע נקודות טיסה זהו דבר חשוב ומה נקודות טיסה יכולות לתת לנו. לכן, ריכזנו במאמר זה מספר יתרונות בולטים של נקודות טיסה, זאת על מנת להסביר את ההטבות שבנקודות טיסה ולעזור לכם לא לאבד מבצעים והטבות שמגיעות לכם בזכות אותן נקודות טיסה.

מהן נקודות טיסה?

 נקודות טיסה אלה נקודות אותן ניתן לצבור במהלך הטיסות השונות בחברות התעופה. על מנת לפשט את הדברים נשתמש במודל של חברת אל על. צבירת נקודות באל על עובדת בצורה חכמה ומדויקת. ראשית עליך להנפיק על ידי חברת אל על כרטיס fly card, אשר מכניס אותך למועדון הנוסע המתמיד של חברת אל על. לאחר הנפקת הכרטיס למעשה אתה חלק מקבוצת לקוחות ייחודית ומצומצמת אשר מגיעות אליה הטבות, בונוסים ומבצעים מדי פעם לפעם. נוסע המתמיד אשר לו כרטיס הfly card  צריך לרשום בכל טיסה אותה הוא מזמין דרך חברת אל על את מספר הנוסע המתמיד שלו על מנת לקבל את הנקודות, ולמעשה לתת לנו לעקוב אחר צבירת הנקודות באל על של נוסע מתמיד זה. צבירת נקודות באל על עובדת לפי מרחק הנסיעה ולפי סוג הנוסע המתמיד שנוסע בה. כך למשל, טיסות קצרות ליעדים קרובים יזכו את הנוסע המתמיד במספר נקודות מועט יחסית וטיסות ליעדים רחוקים של החברה יזכו את הנוסע בנקודות רבות יותר שנזקפות לחשבונו. לצורך העניין, טיסה לאתונה מישראל תזכה את הנוסע המתמיד במחלקת התיירים לכ-20 נקודות, בעוד שנסיע של אותו הנוסע באותה מחלקה ללוס אנג׳לס הרחוקה תזכה אותו בכ-100 נקודות.

נתב"ג
נקודות טיסה יגרמו לכם לפגוש את הדיוטי פרי ללא עלות

פקטורים נוספים שמשפיעים על הנקודות אותן כל נוסע יזקוף לזכותו בטיסות אל על הם סוג המחלקה ה אותו הנוסע טס ומעמד כרטיסו של הנוסע.

אחרי שהבנו מהן נקודות הטיסה ואיך אנו משיגים אותן נותר לנו להבין מדוע הן כל כך עוזרות לנו. צבירת נקודות טיסה בעלאל מביאה לנו המון בונוסים ומתנות אם ניקח שוב את המודל של חברת אל על, צבירת נקודות מספקות מביאה אתכם למצב בו אתם מקבלים כרטיס לכרטיס טיסה מלא ליעד מסוים, מספר נמוך יותר יכול להביא אתכם להנחה משמעותית בכרטיס הטיסה. בנוסף, מספר מועט של נקודות טיסה משדרגות לכם את המושב במטוס ממחלקה אחת לטובה יותר. מה גם שצבירת נקודות יכולה להכניס אתכם מדי פעם לפעם למועדון האקסקלוסיבי של אל על ברחבי העולם, וליהנות ממגוון משקאות ומאכלים לפני הטיסה, כל זאת במקום מבודד משאר האנשים שמחכים לטיסתם. צבירת נקודות טיסה באל על גם גורמת לכם ליהנות מהדרך, לדעת שאתם מרוויחים מכל טיסה ושאתם בסופו של דבר תיהנו מהשקעה קטנה שכזו.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *